Akustický materiál na bázi tvrdých porézních hmot. Velikostně tříděná zrnka písku jsou patentovanou technologií barvena a spojována do deskových výrobků řady SONIT.
Unikátní mechanicko-akustické vlastnosti předučují výrobky řady SONIT k širokému uplatnění v provozech s vysokými nároky na akustiku prostoru stejně jako při snižování hlučnosti v průmyslu.

SON

Sendvičový systém pro řešení úloh snižování hluku. Systém nabízí širokou škálu variant složení panelu. Volbou vhodné tloušťky a vnitřního uspořádání panelu je dosaženo požadovaného útlumu při minimálních nákladech. Systém se vyznačuje vynikajícími zvukoizolačními vlastnostmi. Pohltivá povrchová úprava je samozřejmostí. Ke každému zadání je přistupováno individuálně a je navržena skladba panelu na míru pro dosažení optimálního výsledku.

Závěsné akustické prvky

Pro snižování doby dozvuku ve velkokapacitních sportovních sálech nebo průmyslových halách.

Audiologické vyšetřovací kabiny

Ucelený program výrobků prvků řady SON.

Atypické akustické prvky

Akustický prvek může být vyroben z široké škály materiálů a může mít nejrůznější vlastnosti. Ať už se jedná o barevnost, povrchovou úpravu, požární či mechanické vlastnosti, jsme připraveni aplikovat obecné principy pohlcování či rozptylování akustické energie a vytvořit pro Vás atypické řešení k dosažení maximální spokojenosti.

Akustické žaluzie

Začleňte do řešení akustiky prostoru i plochy oken pomocí našich akustických  vertikálních žaluzií.